Wydarzenia Aktualności

Świąteczne życzenia!

Zarówno dla deweloperów, jak i dla inwestorów oraz nabywców, kończący się rok był szczególny. Ożywienie w branży wskazuje, że zaczynamy wychodzić z trwającego od kilku lat kryzysu. Wszyscy zasługujemy na chwile spokoju i odpoczynku.

HREIT wspiera ambitne projekty

Misja Fundacji zbiega się z priorytetami HREIT – z dumą wspieramy młodych i ambitnych ludzi w dążeniu do realizacji marzeń, angażujemy się również w inicjatywy lokalne skierowane do szerokiego grona odbiorców.

CSR miarą odpowiedzialnego przedsiębiorstwa

"Mówi się, że zwierzęta wyczuwają dobre intencje ludzi i chętnie przebywają w towarzystwie tych, którzy są nastawieni przyjaźnie. Jestem absolutnie przekonana, że to prawda." – wyznaje Izabela Skotarska, dyrektor marketingu HREIT.

Śląskie - do życia i do inwestowania

„Zależy nam na współtworzeniu wygodnej, zdrowej i pięknej przestrzeni, w której żyje się dobrze i szczęśliwie. Jesteśmy kreatywni i nie obawiamy się mierzyć wysoko. Zadowolenie mieszkańców zrealizowanych już przez nas inwestycji utwierdza nas w przek ...

Apartamenty Kominiarska - nowa inwestycja w Łodzi

Łódź jest jednym z naszych ulubionych miast – otwartym na przedsiębiorców, przyjaznym mieszkańcom, z ambicjami naukowymi i kulturalnymi. To dlatego postanowiliśmy zrealizować tutaj kolejną naszą inwestycję. Tym razem nasz wybór padł na dzielnicę Bału ...
Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton