Promocje i oferty specjalne Mieszkania bez wkładu własnego

Teraz mieszkanie bez wkładu własnego

Posiadamy w ofercie mieszkania spełniające wymagania ustawy o gwarantowanym kredycie mieszkaniowym, dzięki czemu nasi klienci mogą nabyć mieszkanie bez wkładu własnego

Do kogo skierowana jest oferta?

Program kierowany jest do osób, które posiadają zarobki umożliwiające spłatę kredytu na mieszkanie, ale jednocześnie nie mają środków na wymagany wkład własny.

Podstawowe założenia programu

Program wprowadza możliwość objęcia gwarancją części kredytu hipotecznego zaciąganego na zakup mieszkania. Objęta gwarancją część kredytu może stanowić nie mniej niż 10% i nie więcej niż 20% wydatków, na które zaciągany jest kredyt (wartości nieruchomości).

Jakie należy spełnić warunki?

Warunkiem otrzymania wsparcia jest brak prawa własności mieszkania lub domu jednorodzinnego przez osoby wchodzące w skład danego gospodarstwa domowego.

Wyjątek stanowią rodziny z co najmniej dwojgiem dzieci (w czasie zaciągnięcia kredytu mogą mieć inne mieszkanie, przy czym w przypadku rodzin z dwojgiem dzieci nie większe niż 50 m2, rodzin z trojgiem dzieci nie większe niż 75 m2, rodzin z czworgiem dzieci nie większe niż 90 m2; rodziny posiadające pięcioro lub więcej dzieci limit metrażowy nie obowiązuje).

Potrzebujesz fachowej pomocy?

Skontaktuj się z nami, szczegółowo omówimy warunki programu i znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Które mieszkania spełniają warunki ustawy?

Posiadamy w ofercie łącznie 1047 mieszkań w ramach 18 inwestycji, które spełniają warunki ustawy. 
Przejdź do wyszukiwarki i szukaj mieszkań oznaczonych ikoną programu:

Wyszukiwarka mieszkań

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton