Wydarzenia Aktualności
Komfort w centrum Łodzi – Apartamenty Senatorska

Komfort w centrum Łodzi – Apartamenty Senatorska

Miłośnikom kina kojarzy się z najsłynniejszą polską filmówką, przedsiębiorcom – z szansami na rozwój biznesu, znawcom mody – z zakładami tekstylnymi, mieszkańcom - z trwającymi w całym mieście inwestycjami, zamieniającymi je w jeden wielki plac budowy. Łódź jest wielobarwna i wielowymiarowa, ale jedno jest pewne – to świetne miejsce do mieszkania na dziś i na przyszłość, dla osób w różnej sytuacji osobistej i zawodowej. Mieszkanie w Łodzi to inwestycja w przyszłość swoją i rodziny – doskonale wiedzą o tym ci, którzy kupili mieszkanie w Apartamentach Senatorska.

Wśród inwestycji ukończonych i w całości oddanych do użytkowania, Apartamenty Senatorska wybijają się unikatowym, przyciągającym oko designem, świetnym położeniem oraz komfortowymi, ustawnymi mieszkaniami.

Inwestycja obejmowała 260 apartamentów o zróżnicowanych metrażach - od 25 do 70 mkw, od 1 do 4 pokoi. Komfort mieszkańcom zapewnia również 8 funkcjonalnych lokali usługowych, stanowiących wsparcie dla lokalnej przedsiębiorczości. Wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony, a te na parterze – ogródki. Odwieczny problem z parkowaniem, tak charakterystyczny dla centrum Łodzi, wyeliminowano dzięki przygotowaniu 260 miejsc parkingowych. O bezpieczeństwo wartościowych przedmiotów dbają komórki lokatorskie. Ci, którzy lubią nocne życie albo pracują w systemie zmianowym, nie przeszkadzają śpiącym w nocy sąsiadom, dzięki cichobieżnym windom.

Ulica Senatorska to ścisłe centrum Łodzi. Dwie minuty od inwestycji znajdują się supermarket oraz park, 3 minuty zajmie dotarcie do Galerii Łódzkiej, 6 minut na Politechnikę Łódzką, 10 minut do aquaparku. Takie właśnie komfortowe lokalizacje wybieramy dla naszych inwestycji. Sprawdź!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton