Wydarzenia Aktualności
Merliniego Suites - apartamenty z ekologicznym szlifem

Merliniego Suites - apartamenty z ekologicznym szlifem

Zanieczyszczenie powietrza to już niestety problem całej Polski i szerzej – Europy. Nawet w miejscowościach odległych od głównych szlaków komunikacyjnych, poziom dwutlenku węgla, tlenku węgla, dwutlenku siarki, tlenków azotu czy metali ciężkich, jest podwyższony w stosunku do bezpiecznej normy. A skoro ma to miejsce na wsiach, to co dopiero mają powiedzieć mieszkańcy miast? Sytuacja dużych aglomeracji jest szczególnie trudna. Szacuje się, że w metropoliach smog skraca życie o ok. 14 miesięcy. Konieczna jest szybka reakcja i wielotorowa współpraca, obejmująca starania państwa, samorządów, osób prywatnych, ale także firm.

Mając tego świadomość, w naszych inwestycjach staramy się uwzględniać rozwiązania, których celem jest ochrona środowiska naturalnego. Świetnym przykładem apartamentowca zlokalizowanego w centrum stolicy, a jednak przyjaznego przyrodzie oraz zdrowiu użytkowników, są Merliniego Suites.

Najwyższej klasy materiały termoizolacyjne oraz szczelna stolarka okienna ochronią przed stratami ciepła i chłodu, zmniejszając zapotrzebowanie na ogrzewanie i klimatyzację. Na terenie inwestycji znajdą się stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych oraz boksy rowerowe ze stacją naprawczą. Nad wjazdem do hali garażowej zastosowana zostanie antysmogowa farba elewacyjna. W części wspólnej przewidziano ogrody deszczowe, schronienia dla ptaków i dla owadów oraz dużo zieleni.

Mamy świadomość odpowiedzialności, jaka spoczywa na nas wobec przyszłych pokoleń. Robimy co w naszej mocy, aby zostawić dla nich świat lepszym niż ten, który sami dostaliśmy do użytkowania.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton