Wydarzenia Aktualności
Na wakacje i na cały rok – zalety mieszkania w atrakcyjnej okolicy

Na wakacje i na cały rok – zalety mieszkania w atrakcyjnej okolicy

Już za niecałe trzy tygodnie dzieci i młodzież rozpoczną letnie wakacje. To okres wzmożonego ruchu turystycznego – wraz z rodziną wyjeżdżamy na urlopy dłuższe i krótsze, polskie i zagraniczne. Ceny najmu krótkoterminowego i noclegów w hotelach bywają dość wygórowane. Jeśli zatem lubisz wypoczynek na łonie natury nie tylko w lipcu i w sierpniu, ale przez cały rok, najrozsądniejszą decyzją może być zainwestowanie we własną nieruchomość, położoną w malowniczej okolicy.

Z możliwości organizowania częstych weekendowych wypadów, jak i mieszkania na co dzień w wyjątkowo pięknym miejscu, korzystają dziś do woli szczęśliwcy, którzy zdecydowali się na zakup lokalu w inwestycji Lake House w Zegrzu. Obejmowała ona dwa kameralne budynki, mieszczące 58 komfortowych apartamentów: od wyjątkowo przestronnych, 40-metrowych kawalerek, po luksusowe, dwupoziomowe lokale o pow. 150 mkw. Każdy lokal posiada własny taras ze szklaną balustradą a część z nich również dodatkowy, wyjątkowo atrakcyjny taras na dachu.

Szczególnie godne uwagi jest położenie Lake House – tuż nad Jeziorem Zegrzyńskim, umożliwiającym podziwianie krajobrazów oraz uprawianie sportów wodnych o każdej porze roku. Jednocześnie blisko jest stąd do sklepu, apteki, przystanku kolei miejskiej czy stacji benzynowej, a dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie ok. 40 minut.

W HREIT najbardziej lubimy takie właśnie projekty – atrakcyjne dla mieszkańców, umożliwiające cieszenie się codziennością, zlokalizowane w otoczeniu przyrody i z jej poszanowaniem. Sprawdź listę aktualnych inwestycji i przekonaj się, czy jest wśród nich Twój nowy dom!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton