Wydarzenia Aktualności
Merliniego Suites rosną w oczach

Merliniego Suites rosną w oczach

Luksusowe apartamenty dla najbardziej wymagających klientów – tak w skrócie można by scharakteryzować Merliniego Suites. Ale ten skrót nie oddaje wyjątkowego charakteru tej inwestycji.

Prestiżowa lokalizacja w zacisznej części Mokotowa, w pobliżu Łazienek Królewskich i ul. Puławskiej, gwarantuje sprawny dojazd do centrum oraz do najważniejszych ośrodków biznesowo-usługowych stolicy. Dzielnica znana jest mieszkańcom i przyjezdnym ze swoich zabytków, prestiżowych sklepów, eleganckich restauracji oraz bogatej oferty kulturalnej.

Ponadczasowa, stylowa architektura Merliniego Suites płynnie łączy się z parkowym otoczeniem. Trzykondygnacyjny, kameralny apartamentowiec, jest zatopiony w soczystej zieleni. Trzy rozsunięte bryły budynku tworzące dwa atria wewnętrzne otwarte na naturalne światło.

Przyszli użytkownicy mogą wybierać spośród 114 apartamentowców, od 1 do 4 pokoi, od 25 do 89 mkw. Każdy z lokali posiada balkon, loggię lub ogród. Potrzeby zmotoryzowanych właścicieli zaspokoi 128 miejsc postojowych na parkingu podziemnym z zadaszoną rampą wjazdową, a także stacje ładowania dla samochodów elektrycznych oraz 47 boksów rowerowych.

Na kupujących czekają luksusowe rozwiązania i udogodnienia: reprezentacyjna strefa wejścia z recepcją, restauracja, sale konferencyjne, monitoring 24/7 oraz wiele innych funkcjonalności klasy premium.

Merliniego Suites to także świadome rozwiązania proekologiczne: najwyższej klasy materiały termoizolacyjne, szczelna stolarka okienna, izolacja akustyczna, farby antysmogowe, ogrody deszczowe, wydajna wentylacja mechaniczna.

Prace na budowie postępują i już wkrótce pierwsi właściciele będą mogli cieszyć się swoimi luksusowymi apartamentami!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton