Wydarzenia Aktualności
Ruszyła przedsprzedaż III etapu inwestycji Green City we Wrocławiu

Ruszyła przedsprzedaż III etapu inwestycji Green City we Wrocławiu

Oaza dla rodzin z dziećmi i dla singli poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku. Świetnie skomunikowane z centrum, kameralne osiedle Green City oferuje swoim przyszłym mieszkańcom wszystko, czego potrzeba do pełni życia: bliskość wszelkich udogodnień, kontakt z naturą i spokojną przyszłość, wynikającą z posiadania własnego „M”.

Do przedsprzedaży trafia właśnie III etap inwestycji. Masz okazję należeć do pierwszych klientów, którzy kupią jedno z 35 mieszkań w kameralnym budynku C1. Przestronne, ustawne lokale mają od 2 do 4 pokoi i pow. od 32 do 64 mkw. Każdy z nich posiadać będzie własny balkon lub ogródek. W kondygnacji podziemnej i na zewnątrz budynku przewidziano liczne miejsca postojowe, które z nawiązką zaspokoją potrzeby mieszkańców, ich rodzin i gości. Dla najmłodszych powstanie pełen atrakcji plac zabaw.

Bieńkowice należą do najbardziej lubianych wrocławskich dzielnic. Zlokalizowane na wschodnim skraju miasta, oferują dostęp do rozległych, zielonych przestrzeni, a także szybką komunikację z centrum i z portem lotniczym. Już wkrótce tu może być twój dom – wybierz mieszkanie najlepiej odpowiadające potrzebom twoim i twojej rodziny.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton