Wydarzenia Aktualności
Apartamenty Młynówka już prawie gotowe!

Apartamenty Młynówka już prawie gotowe!

Malowniczo położone, komfortowe i piękne architektonicznie Apartamenty Młynówka.

To jedna z najciekawszych propozycji deweloperskich w Oświęcimiu. Nowoczesne osiedle składać się będzie z czterokondygnacyjnych kameralnych willi o charakterze rezydencji oraz sześciokondygnacyjnych apartamentowców. To nowatorskie rozwiązanie przełamuje monotonię, nadając bryłom lekkości i dynamiki i doskonale współgrając z otoczeniem.

Przyszli lokatorzy mają do wyboru 263 mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od kawalerek o pow. 26 mkw aż po przestronne, 4-pokojowe apartamenty o pow. 71 mkw. 262 miejsca postojowe zapewnią swobodę parkowania. Każde z mieszkań na parterze mieć będzie swój własny ogródek, na piętrach powstaną natomiast przestronne balkony lub widokowe tarasy.

Mieszkańcy inwestycji będą cieszyć się reprezentatywnymi strefami wspólnymi (takimi jak klatka schodowa, korytarz i winda) o unikatowym designie, funkcjonalnymi i atrakcyjnymi wizualnie. Powstaną również 4 lokale usługowe.

Mieszkańcy będą mieszkać w sąsiedztwie natury - Apartamenty Młynówka zanurzone są w zieleni. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się lasy, stawy i rzeki, zachęcające do spędzania wolnego czasu na łonie natury. Dodatkowo w dalszych etapach inwestycji centralną część osiedla wypełni duży plac zabaw oraz strefa rekreacyjna z siłownią na powietrzu, alejkami spacerowymi i miejscem do organizowania pikników.

Zobaczcie postępy na budowie!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton