Wydarzenia Aktualności
Mamy dla Ciebie nowe mieszkania w ramach programu rządowego PIERWSZE MIESZKANIE.

Mamy dla Ciebie nowe mieszkania w ramach programu rządowego PIERWSZE MIESZKANIE.

Nowe mieszkania są teraz dostępne taniej niż kiedykolwiek. Od lipca rusza rządowy program dofinansowania kredytów hipotecznych – Bezpieczny Kredyt 2%. HREIT ceni inicjatywy ułatwiające rodzinom przeprowadzkę do własnego M – dlatego z przyjemnością informujemy, iż lokale z kredytem 2% dostępne będą również w ramach naszych inwestycji.

O kredyt na preferencyjnych warunkach mogą starać się osoba do 45 r.ż., która nie ma i nie miała ani własnego mieszkania czy domu, ani spółdzielczego prawa do lokalu. Maksymalna kwota kredytu dla jednej osoby to 500 tys. zł, a dla małżeństw lub rodziców w dziećmi – 600 tys. zł. Beneficjent programu przez 10 lat będzie otrzymywał dopłatę w wysokości różnicy między stałą stopą ustaloną w oparciu o średnie oprocentowanie kredytów o stałej stopie w bankach kredytujących a ustalonym 2%. Jednocześnie można skorzystać z oferty „Mieszkanie bez wkładu własnego”, również dostępnej w ramach inwestycji HREIT.

Zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji, na bezpiecznym i spokojnym osiedlu, w nowoczesnym, ustawnym i estetycznie wykończonym mieszkaniu – sprawdź naszą ofertę!

Regulamin promocji

https://hreit.pl/inwestycje

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton