Wydarzenia Aktualności
XIII edycja Europejskiego Kongresu Finansowego z udziałem Michała Sapoty

XIII edycja Europejskiego Kongresu Finansowego z udziałem Michała Sapoty

Zaledwie kilka tygodni minęło od Europejskiego Kongresu Gospodarczego, ale to nie powód, by zwalniać tempo. Na pewno nie dla właściciela HREIT, Michała Sapoty, który będzie prelegentem również podczas jednego z paneli XIII Europejskiego Kongresu Finansowego, organizowanego w Spocie w dn. 5-7. czerwca.

EFK to jedna z najważniejszych imprez dot. polskiego rynku finansowego. Od lat stanowi platformę wymiany myśli pomiędzy przedstawicielami instytucji finansowych, kluczowymi przedsiębiorcami, naukowcami i politykami, kształtującymi politykę gospodarczą. HREIT włącza się w debatę w poczuciu odpowiedzialności za wypracowanie celów i narzędzi do realizacji skutecznych strategii gospodarczych w kontekście inflacji, zrównoważonego rozwoju i podnoszenia jakości życia Polaków.

Michał Sapota weźmie udział w debacie PAP: „Sytuacja gospodarcza na rynku nieruchomości – kredyty, dostępność i sprzedaż mieszkań”, która odbędzie się 6. czerwca o 10:30, a jej przedmiotem będą m.in. rządowy program Bezpieczny Kredyt 2%, dostępność i sprzedaż mieszkań w 2023 r., opłacalność inwestycji w nieruchomości oraz sytuacja gospodarcza oczyma deweloperów. Serdecznie zapraszamy do śledzenia rozmowy!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton