Wydarzenia Aktualności
Ostatnia szansa na mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2% w Sosnowcu! Dzień Otwarty Apartamentów Ostrogórska.

Ostatnia szansa na mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2% w Sosnowcu! Dzień Otwarty Apartamentów Ostrogórska.

Zielone osiedle w samym centrum miasta? Takie połączenia tylko z HREIT! Apartamenty Ostrogórska to inwestycja, w której nie idziemy na kompromisy. W sercu Zagłębia i GOP powstaje przyjazny rodzinom kompleks z mieszkaniami trafiającymi w gusta najwybredniejszych. Od przytulnych kawalerek o metrażu 27 kmw aż po przestronne 4-pokojowe apartamenty o pow. 75 mkw. Balkon, loggia lub ogródek w każdym mieszkaniu. Duży dziedziniec wewnętrzny z placem zabaw. Parking podziemny z windą. Blisko parku, kąpieliska i stacji PKP. Wsłuchaliśmy się w potrzeby rynku i spełniliśmy je wszystkie.

Nic dziwnego, że lokale sprzedają się w zawrotnym tempie. Przyjdź na Dzień Otwarty w sobotę 17. czerwca i skorzystaj z ostatniej szansy na zakup mieszkania w Sosnowcu od HREIT z Bezpiecznym Kredytem 2%.

A to jeszcze nie wszystko! Podczas Dnia Otwartego będzie można kupić mieszkanie z aktem notarialnym wysokości 0 zł! Przewidzieliśmy także promocje od naszych partnerów: 15% zniżki na cały asortyment w salonach firmowych oraz darmowa aranżacja od firmy Max-Fliz, 10% zniżki w sklepach internetowych Max Elektro od firmy GT Group Tomaszek i 10% zniżki od ceny netto na artykuły wykończeniowe od firmy Bel-Pol.

Nie możemy się już doczekać, by pokazać Ci Twoje wymarzone mieszkanie! Czekamy w biurze sprzedaży przy ul. Ostrogórskiej 19B w godz. 09:00-17:00.

 

www.apartamentyostrogorska.pl

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton