Wydarzenia Aktualności
Mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2% czeka na Ciebie w Oświęcimiu. Przyjdź na Dzień Otwarty Apartamentów Młynówka

Mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2% czeka na Ciebie w Oświęcimiu. Przyjdź na Dzień Otwarty Apartamentów Młynówka

Nowoczesne osiedle Apartamenty Młynówka łączy niebanalne rozwiązania architektoniczne z komfortem mieszkania. W jego skład wchodzą trzykondygnacyjne wille o charakterze rezydencji oraz pięciokondygnacyjne apartamentowce. Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość dopasowania lokalu do swoich wymogów – w ofercie znajdują się zarówno kawalerki o pow. 26 mkw., jak i przestronne, 4-pokojowe apartamenty o pow. 71 mkw. Idealny lokal znajdą zatem zarówno single i pary, jak i rodziny z dziećmi.

Dodatkowymi atutami Apartamentów Młynówka jest zapewnienie wszystkim mieszkańcom miejsc postojowych, zielona strefa wspólna z siłownią pod chmurką, a także świetne położenie – z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko DK44, Miejskiej Strefy Gospodarczej oraz urokliwych zakątków, takich jak bulwary nad Sołą czy stawy rybne.

Już w najbliższą sobotę, 9. września, zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży w godz. 9:00-15:00. Podczas Dnia Otwartego będzie można wybrać mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2%, a także skorzystać z atrakcyjnych promocji naszych partnerów: 15% zniżki na cały asortyment w salonach firmowych oraz darmowa aranżacja od firmy Max-Fliz, 10% zniżki w sklepach internetowych Max Elektro od firmy GT Group Tomaszek i 10% zniżki od ceny netto na artykuły wykończeniowe od firmy Bel-Pol.

Przyjdź i wybierz swój przyszły dom.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton