Wydarzenia Aktualności
Mieszkanie wykończone pod klucz – teraz taniej dzięki współpracy HREIT i Decoroom

Mieszkanie wykończone pod klucz – teraz taniej dzięki współpracy HREIT i Decoroom

Do grona partnerów HREIT dołącza Decoroom – kolejna solidna firma ciesząca się uznaniem klientów. Decoroom oferuje aranżację mieszkań i ich wykończenie pod klucz w jednym z kilku pakietów: ergonomicznym i wygodnym Standard, gustownym i stylowym Premium oraz ekskluzywnym i nietuzinkowym Designer. Dodatkowo pracownia wykonuje zabudowę meblową na wymiar produkowaną we własnej stolarni. Możliwość udziału w promocji mają nabywcy lokali w Warszawie, Wieliszewie i Nowym Dworze Mazowieckim.

Dlaczego Decoroom? Bo to firma powstała z pasji, kładąca nacisk na detale. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania, architekci Decoroom wykonali ponad 3100 realizacji – tylu szczęśliwych klientów mieszka obecnie w pomysłowo zaprojektowanych i perfekcyjnie wykończonych mieszkaniach.

HREIT ceni tych, którzy wysoko stawiają sobie poprzeczkę – sami wymagamy od siebie więcej każdego dnia. To dlatego z taką przyjemnością nawiązujemy współpracę z Decoroom. Dwóch solidnych partnerów to podwójna gwarancja najwyższej jakości.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton