Wydarzenia Aktualności
Michał Sapota prelegentem 15. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Michał Sapota prelegentem 15. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Europejski Kongres Gospodarczy jest najważniejszym wydarzeniem w swojej klasie w Europie Wschodniej. Podczas trzech dni debat i spotkań z gośćmi z Polski i innych krajów Europy, poruszane są tematy dotykające niemal wszystkich obszarów gospodarki – od przemysłu, energetyki i bezpieczeństwa strategicznego, przez budownictwo, logistykę i finanse, digitalizację i zieloną transformację, handel i zarządzanie, aż po kwestie społeczne: rynek pracy, ochronę zdrowia, edukację, kulturę i jakość życia.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i w tegorocznej weźmie udział kilkuset panelistów – ekspertów w swoich dziedzinach (m.in. komisarze unijni, politycy z kraju i Europy, ale przede wszystkim inwestorzy i przedsiębiorcy oraz samorządowcy, naukowcy i eksperci). W panelu dot. rynku mieszkaniowego prelegentem będzie właściciel HREIT Michał Sapota.

Poruszone zostaną zagadnienia kluczowe dla rynku nieruchomości, tak od strony deweloperów, jak i inwestorów oraz prywatnych nabywców – w tym programy rządowe, dostępność mieszkań i kredytów hipotecznych, ceny nieruchomości, rynek najmu czy plany zagospodarowania przestrzennego.

Panel odbędzie się w środę, 26. kwietnia w godz. 9:30-11:00 w sali konferencyjnej 23 Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Cały Europejski Kongres Gospodarczy potrwa od 24 do 26 kwietnia, gromadząc kilkanaście tysięcy prelegentów, słuchaczy i przedstawicieli mediów. Możliwe jest uczestnictwo w imprezie osobiście lub online, po wcześniejszej rejestracji. Zachęcamy – warto wiedzieć więcej!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton