Wydarzenia Aktualności
Michał Sapota gościem V Edycji Our Future Forum

Michał Sapota gościem V Edycji Our Future Forum

Our Future Foundation to fundacja o szczególnej misji. Jej celem jest wspieranie młodego pokolenia w drodze do sukcesu – zawodowego, ale i osobistego. Działania fundacji nakierowane są na rozwój talentów i pasji ambitnych uczniów szkół średnich z całego kraju, którzy nie wahają się mierzyć wysoko. Takie podejście jest bliskie HREIT, dlatego jesteśmy opiekunami fundacji.

12. maja w The Tides w Warszawie odbędzie się V Edycja Our Future Forum – największej konferencji edukacyjnej w Polsce. Weźmie w niej udział ok. 1000 uczniów i studentów z kraju i zagranicy. Podczas panelów i warsztatów, młodzież będzie się uczyć od zaproszonych gości przepisu na sukces.

Michał Sapota będzie gościem panelu „Gen Z na rynku pracy - Czego biznes i młode pokolenie mogą się wzajemnie od siebie nauczyć?”. Właściciel HREIT podpowie słuchaczom, w jaki sposób cechy typowe dla ich generacji – a więc głównie obcowanie z szumem informacyjnym i wszechobecność w życiu nowych technologii – mogą się okazać pomocne w budowaniu kariery, a w których aspektach będą stanowić przeszkodę do osiągnięcia sukcesu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji, która będzie dostępna na naszej stronie.

fot. @bialoowas

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton