Wydarzenia Aktualności
Kup mieszkanie pod Wrocławiem z Bezpiecznym Kredytem 2%! Przyjdź na Dzień Otwarty Apartamentów Kościuszki.

Kup mieszkanie pod Wrocławiem z Bezpiecznym Kredytem 2%! Przyjdź na Dzień Otwarty Apartamentów Kościuszki.

Samowystarczalne osiedle z pełną infrastrukturą, lokalami usługowymi, placami zabaw i innymi udogodnieniami, które zapewnią przyszłym mieszkańcom wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w podmiejskiej przestrzeni. To nie odległe marzenie, ale realna rzeczywistość – inwestycja Apartamenty Kościuszki zlokalizowana w podwrocławskich Zacharzycach łączy to, co na pozór pozostaje w sprzeczności – ciepły klimat przedmieść z sąsiedztwem tętniącego życiem miasta. Start programu Bezpieczny Kredyt 2% sprawił, że kolejne lokale znikają w zawrotnym tempie – zarezerwuj mieszkanie dla siebie, póki jeszcze jest dostępne!

Nasi konsultanci czekają na Ciebie w najbliższy piątek, 7. lipca, w Biurze Sprzedaży przy ul. Kościuszki 1, w godz. 9:30-17:00. Znajdź swój wymarzony dom i skorzystaj z licznych promocji, dostępnych wyłącznie tego dnia. Darmowe konsultacje z architektem wnętrz, porady wnętrzarskie związane z wykończeniem pod klucz firmy Decoroom, a także gratka dla najmłodszych: warsztaty z malowania domków dla ptaków i słodki poczęstunek.

Obowiązują również promocje od naszych partnerów: Max-Fliz, Max Elektro, GT Group Tomaszek i firmy Bel-Pol. Przyjdź koniecznie i zapytaj!

Czekamy na Ciebie z niecierpliwością – taka okazja może się już nie powtórzyć!

www.apartamenty-kosciuszki.pl

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton