Wydarzenia Aktualności
Komfortowe apartamenty w parku na Mokotowie. Przyjdź na Dzień Otwarty Merliniego Suites!

Komfortowe apartamenty w parku na Mokotowie. Przyjdź na Dzień Otwarty Merliniego Suites!

HREIT prowadzi wszystkie inwestycje z dbałością o komfort mieszkańców i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wśród nich Merliniego Suites jest jednak propozycją wyjątkową. Apartamenty klasy premium przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, wkomponowane w park – Skwer Małkowskich. Elegancka, ponadczasowa architektura, prestiżowa lokalizacja i doskonała komunikacja z innymi dzielnicami sprawiają, że Merliniego Suites stanowią doskonałe miejsce do życia jak i świetną lokalizację kapitału.

Wśród rozwiązań uprzyjemniających życie mieszkańcom warto wymienić m.in. reprezentacyjną strefę wejściową z recepcją, monitoring 24/7, wentylację mechaniczną, farby elewacyjne pochłaniające zanieczyszczenia z powietrza, izolację akustyczną lokali, wysoką klasę energetyczną budynków dzięki zastosowanym materiałom termoizolacyjnym, przestronną halę garażową z miejscami postojowymi dla samochodów i boksami rowerowymi wraz ze stacjami naprawczymi, jak i klimatyczną strefę wspólną oraz bezpośredni dostęp do miejskich terenów rekreacyjnych.

Przyszli mieszkańcy Merliniego Suites mają do wyboru 114 apartamentów od 1 do 4 pokoi, o metrażach 25 do 89 mkw. Przewidziano dla nich 128 prywatnych miejsc parkingowych.

Chcesz, aby jeden z apartamentów stał się wkrótce Twoim domem? Przyjdź 17. czerwca na Dzień Otwarty. Skorzystaj z promocji naszych partnerów: 15% zniżki na cały asortyment w salonach firmowych oraz darmowa aranżacja od firmy Max-Fliz, 10% zniżki w sklepach internetowych Max Elektro od firmy GT Group Tomaszek, 10% zniżki od ceny netto na artykuły wykończeniowe od firmy Bel-Pol oraz specjalny cennik promocyjny od Decoroom. Tylko tego dnia będzie na Ciebie czekał projektant z firmy MaxFliz, który wykona bezpłatny projekt wnętrza. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku i atrakcji dla dzieci. Czekamy na Ciebie w biurze sprzedaży na terenie inwestycji w godz. 9:00-15:00!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton