Wydarzenia Aktualności
Idealna podłoga? Tylko z firmy Bel-Pol! Klienci HREIT dostaną ją z ekskluzywnym rabatem!

Idealna podłoga? Tylko z firmy Bel-Pol! Klienci HREIT dostaną ją z ekskluzywnym rabatem!

Kolejna znana i sprawdzona marka zwiera szyki z HREIT, aby nasi Klienci mogli urządzić dom pięknie i w dobrej cenie. Tym razem nawiązaliśmy współpracę z firmą Bel-Pol, oferującą artykuły wykończeniowe bardzo dobrej jakości . W niemal 40 sklepach Bel-Pol, znajdujących się na terenie całego kraju, Klienci HREIT będą mogli skorzystać z karty rabatowej upoważniającej do upustu10% od ceny netto.

Bel-Pol może się poszczycić ponad 30-letnią historią. W tym czasie firma stała się laureatem licznych nagród i wyróżnień, zarówno w związku ze swoją ofertą, jak i z powodu zaangażowania w działania spod znaku społecznej odpowiedzialności biznesu. Bel-Pol specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości artykułów wykończeniowych, obejmujących podłogi, ściany oraz drzwi wraz z niezbędnymi akcesoriami.

HREIT i Bel-Pol połączyło zamiłowanie do piękna i nacisk na solidność – obie firmy uczyniły z nich swoje priorytety. Wierzymy, że nasza współpraca przełoży się na korzyść i zadowolenie naszych wspólnych Klientów.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton