Wydarzenia Aktualności
Hreit i Maxfliz łączą siły – teraz urządzisz mieszkanie pięknie i z korzystnym rabatem

Hreit i Maxfliz łączą siły – teraz urządzisz mieszkanie pięknie i z korzystnym rabatem

Doskonała wiadomość dla osób, które zdecydują się nabyć mieszkanie od Hreit. Nawiązaliśmy współpracę z wiodącym dostawcą rozwiązań wykończeniowych – świetnie znaną polskim klientom firmą Maxfliz, która od ponad 30 lat dba o fachowe i kompleksowe wyposażenie naszych domów i mieszkań.

Dzięki temu klienci Hreit będą mieli możliwość skorzystania z ekskluzywnej Karty Partnera, uprawniającej do 15% zniżki na cały asortyment we wszystkich salonach Maxfliz. To nie wszystko – każdemu posiadaczowi karty przydzielony zostanie opiekun handlowy, służący fachową pomocą, a projektant bezpłatnie przygotuje wizualizacje aranżowanych pomieszczeń.

W inwestycjach Hreit zlokalizowanych na terenie w woj. małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego, Maxfiz realizuje usługę „Mieszkanie Pod Klucz” – dla przyszłych mieszkańców to gwarancja najwyższej jakości wykończenia i dbałości o detale.

Połączenie sił dwóch solidnych, polskich firm w celu ułatwiania nabywcom spełnienia marzeń o własnym, doskonale zaprojektowanym i pięknie urządzonym mieszkaniu, to kolejny powód do radości i dumy – udowadniamy, że umiejętnie zarządzanym przedsiębiorstwom z branży budowlanej nie straszne kryzysy, a ci, którzy zdecydowali się nam zaufać, podjęli dobrą decyzję.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton