Wydarzenia Aktualności
Gala Wręczenia Stypendiów Our Future Foundation

Gala Wręczenia Stypendiów Our Future Foundation

Ponad 300 uczestników wzięło udział w Gali Wręczenia Stypendiów Our Future Foundation – organizacji polskich studentów zagranicznych uczelni, pomagającej młodym licealistom w rekrutacji na najlepsze zachodnie uniwersytety. Wydarzenie miało miejsce 30 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie. Nagrody trzem, spośród 25 laureatów programu stypendialnego wręczył Michał Sapota - prezes HREI S.A., który w trakcie uroczystości został odznaczony tytułem Przyjaciela Our Future Foundation.

Nagrody z rąk Michała Sapoty odebrali:

Weronika Boguś (16 lat), finalistka Olimpiady Wiedzy Biologicznej oraz Olimpiady Literatury i Języka Polskiego a także Ogólnopolskiego Konkursu "Zostań Panią Ambasador". Od 2019 r. wolontariuszka na Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym "Chopin i jego Europa". Pasjonuje się grą na fortepianie i gitarze, śpiewem oraz tańcem.

Michalina Hyriak (16 lat), laureatka Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego oraz Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego, a także Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych. Wolontariacko udziela się między innymi przy przeglądzie form teatralnych „Kontrapunkt”. Interesuje się również szeroko pojętym kobiecym liderstwem oraz sztuką. 

Ivanna Boiarchuk (18 lat), akademicko interesuje się bankowością inwestycyjną, zaś w wolnym czasie poświęca się działalności społecznej. Wolontariuszka w obozie dla uchodźców, gdzie zorganizowała charytatywny kiermasz, z którego cały dochód przeznaczono na pomoc ukraińskim żołnierzom. Udzielała bezpłatnych lekcji języka angielskiego dla dzieci i poświęciła ponad 122 godziny na rozmowy z samotnymi osobami w ramach wolontariatu. Zorganizowała również innowacyjny, jedyny w swoim rodzaju maraton online. W wolnym czasie rozwija się artystycznie - śpiewa i maluje.

www.off.org.pl

fot. @bialoowas

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton