Wydarzenia Aktualności
Dzień Otwarty inwestycji Pachońskiego Sky w Krakowie – sprawdź, co zyskasz

Dzień Otwarty inwestycji Pachońskiego Sky w Krakowie – sprawdź, co zyskasz

Już 15. kwietnia możesz stać się właścicielem nowego mieszkania w Krakowie! Odwiedź nasze biuro sprzedaży zlokalizowane przy inwestycji w godz. 10:00 – 17:00 i skorzystaj z wyjątkowej promocji: drugie miejsce parkingowe za pół ceny!

Na nabywców czekają również rabaty przygotowane przez naszych partnerów: 15% zniżki na cały asortyment w salonach firmowych oraz darmowa aranżacja od firmy Max-Fliz, 10% zniżki w sklepach internetowych Max Elektro od firmy GT Group Tomaszek i 10% zniżki od ceny netto na artykuły wykończeniowe od firmy Bel-Pol. Promocje łączą się!

W programie także słodki poczęstunek, upominki dla najmłodszych i liczne atrakcje-niespodzianki.

Pachońskiego Sky wyróżnia wyjątkowo przyjemne położenie – w cichej okolicy, w sąsiedztwie trzech rozległych parków. W pierwszym etapie inwestycji powstaje 10-kondygnacyjny budynek mieszczący 90 lokali mieszkalnych i 7 lokali użytkowych. W ofercie znajdą się mieszkania: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanym metrażu, od 25 do 76 mkw. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub ogródek. Zaprojektowano również 116 miejsc na bezpiecznych parkingach podziemnych.

Królewskie warunki w królewskim mieście? Przyjdź i przekonaj się sam!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton