Wydarzenia Aktualności
Apartamenty Senatorska witają pierwszych mieszkańców

Apartamenty Senatorska witają pierwszych mieszkańców

Miło nam zakomunikować, że położone w samym centrum Łodzi nowoczesne i ergonomiczne lokale są już oddane do użytkowania i pierwsi mieszkańcy wprowadzają się do swoich nowych mieszkań!

Apartamenty Senatorska to unikatowy koncept architektoniczny, zaprojektowany w duchu sztuki współczesnej, doskonale oddający charakter dynamicznego, rozwijającego się i kipiącego potencjałem miasta. Spośród 260 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i ilości pokoi, wyposażonych w balkony lub ogródki, część nadal czeka na swoich nabywców. To nie tylko możliwość znalezienia swojego miejsca na ziemi – prywatnego i ustronnego, a jednocześnie ulokowanego w ścisłym centrum miasta. To również niepowtarzalna okazja do ulokowania kapitału w nieruchomość, której wartość będzie z czasem jeszcze wzrastać, nawet w czasie gospodarczych zawirowań.

Jeśli więc rozglądasz się za mieszkaniem o wysokim standardzie, komfortowego, znajdującego się w atrakcyjnym wizualnie i doskonale położonym budynku – Apartamenty Senatorska mogą stanowić szczęśliwy finał twoich poszukiwań.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton