Wydarzenia Aktualności
Apartamenty Kominiarska  - nowa inwestycja w Łodzi

Apartamenty Kominiarska - nowa inwestycja w Łodzi

Łódź jest jednym z naszych ulubionych miast – otwartym na przedsiębiorców, przyjaznym mieszkańcom, z ambicjami naukowymi i kulturalnymi. To dlatego postanowiliśmy zrealizować tutaj kolejną naszą inwestycję. Tym razem nasz wybór padł na dzielnicę Bałuty – młodą ale już cieszącą się bogatym dziedzictwem historycznym, oddającą klimat postindustrialnego miasta w najlepszym wydaniu.

Apartamenty Kominiarska cechuje wyjątkowo dobre położenie – tuż przy głównej osi komunikacyjnej miasta, ze sklepami, placówkami oświatowymi, podmiotami medycznymi, lokalami gastronomicznymi i infrastrukturą sportową w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Mieszkańcy będą mogli odpoczywać w pobliskim parku, zażywać kąpieli wodnych i słonecznych na miejskiej plaży oddalonej zaledwie o 5,5 km, a także korzystać z oferty kulturalnej miasta, odwiedzając liczne kina, teatry, galerie, muzea i kluby.

Pierwszy etap inwestycji to ciekawy architektoniczne budynek o zróżnicowanej ilości kondygnacji, mieszący 130 apartamentów, od 1 do 4 pokoi, o metrażach od 26 do 69 mkw. Każdy apartament będzie posiadał balkon lub loggię, na parterze jest natomiast miejsce na 9 lokali usługowo-handlowych. W podziemnej hali garażowej i na zewnątrz powstanie w pierwszym etapie w sumie 140 miejsc postojowych, przeznaczonych wyłącznie dla mieszkańców. W obu klatkach znajdą się windy, powstanie również przytulna przestrzeń wspólna z zielenią i małą architekturą.

Sprzedaż Apartamentów Kominiarska już ruszyła. Możesz wybrać mieszkanie dla siebie i rodziny w ramach Bezpiecznego Kredytu 2% albo zainwestować w nieruchomość, która z pewnością będzie się cieszyć zainteresowaniem potencjalnych najemców, a także stanie się rozsądną lokatą kapitału.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton