Wydarzenia Aktualności
13. maja widzimy się w Rzeszowie – Dzień Otwarty inwestycji Resovia Sky

13. maja widzimy się w Rzeszowie – Dzień Otwarty inwestycji Resovia Sky

Takich apartamentów w Rzeszowie jeszcze nie było! Nowoczesne i doskonale rozplanowane, w budynku o unikatowej, przyciągającej wzrok architekturze. Już 13. maja możesz zostać właścicielem któregoś z nich. Czekamy na ciebie w godz. 10:00 – 17:00 w biurze sprzedaży zlokalizowanym przy ul. Podwisłocze 21.

W przyjemnej atmosferze, przy dobrej kawie i słodkim poczęstunku, zaplanujesz najlepszą wersję swojej przyszłości. Możesz wybierać spośród mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od minimalistycznych kawalerek na 25 mkw po pięciopokojowe lokale premium liczące 106 mkw. Każde z mieszkań posiadać będzie własną loggię lub ogródek.

To nie wszystko – nabywcy mogą skorzystać z dedykowanych promocji firm partnerskich: 15% zniżki na cały asortyment w salonach firmowych oraz darmowa aranżacja od firmy Max-Fliz, 10% zniżki w sklepach internetowych Max Elektro od firmy GT Group Tomaszek i 10% zniżki od ceny netto na artykuły wykończeniowe od firmy Bel-Pol. Wahasz się, którą promocję wybrać? Nie musisz – wybierz wszystkie!

Resovia Sky to spełnienie futurystycznych marzeń o pięknym, funkcjonalnym i przyjaznym mieszkańcom budynku. Wyjątkową estetykę projekt zawdzięcza wstawkom ozdobnego tynku z fakturą betonu oraz aluminiowo-szklana fasada. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji pojemny garaż podziemny, cichobieżne windy i pełną uroku strefę wspólną z placem zabaw, małą architekturą i zielenią. Tej z resztą w okolicy nie brakuje – Resovia Sky stanie tuż nad rzeką Wisłok, w pobliżu Parku Kultury i Wypoczynku. Dla wygody mieszkańców i z korzyścią dla przedsiębiorców, na terenie inwestycji powstanie aż 10 lokali usługowo-handlowych.

Szukałeś idealnego mieszkania w Rzeszowie? Przyjdź i poznaj swój przyszły adres.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton