Wydarzenia Aktualności
Ostatnia szansa na zakup mieszkania przed wiosenną podwyżką cen

Ostatnia szansa na zakup mieszkania przed wiosenną podwyżką cen

Inflacja w Polsce wyhamowuje – Komisja Europejska prognozuje, że w bieżącym roku będzie wynosić 5,2%, a nie jak wcześniej zakładano – 6,2%. Czy to oznacza, że w końcu wszystko zacznie tanieć? Bynajmniej – nadal będą one rosnąć, choć nie tak gwałtownie, jak w 2023 r.

W najbliższym czasie można się spodziewać kolejnych podwyżek cen mieszkań – zarówno na rynku pierwotnym, jak i na rynku wtórnym. Nadal rosną koszty budowy i remontu, nadal nie ma też żadnych informacji o planowanym nowym rządowym programie wsparcia dla kredytobiorców. Jednocześnie płace idą w górę i utrzymuje się niskie bezrobocie. Polacy chcą kupować mieszkania, często mają oszczędności i zdolność kredytową.

Sprawdź naszą ofertę w interesującej Cię lokalizacji i wybierz spośród ostatnich wolnych mieszkań, dostępnych przed zbliżającą się podwyżką. Skorzystaj z naszych programów partnerskich (3000 zł za polecenie, atrakcyjne rabaty i dedykowane cenniki od Maxfliz, Bel-Pol, Decoroom i GT Group (właściciel marki Max Elektro). Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy udzielą wyczerpującej i fachowej informacji. Spiesz się – taniej nie będzie!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton