Wydarzenia Aktualności
Między Wisłą a Narwią - apartamenty Warszawska Sky w Nowym Dworze Mazowieckim

Między Wisłą a Narwią - apartamenty Warszawska Sky w Nowym Dworze Mazowieckim

Co łączy wędkarzy, pasjonatów historii i zwolenników aktywnego odpoczynku na łonie natury? Jedną z prawdopodobnych odpowiedzi jest Nowy Dwór Mazowiecki – miasto położone na tyle blisko Warszawy, że można dojeżdżać tam do pracy, ale jednocześnie wystarczająco daleko od niej, aby nie czuć wielkomiejskiego zgiełku. W takich sprzyjających okolicznościach powstają nowoczesne apartamenty Warszawska Sky.

W sąsiedztwie miejskiego bazarku, oferującego lokalne produkty. W pobliżu parku i plaży. Z widokiem na Wisłę i Narew. Tak będą mieszkać nabywcy lokali w inwestycji Warszawska Sky. Wyjątkowo ciekawy architektonicznie projekt obejmuje dwa budynki o zróżnicowanej ilości kondygnacji. W pierwszym można wybrać spośród 276 mieszkań, w drugim w sprzedaży jest aktualnie 88 lokali. Mając świadomość niejednolitych potrzeb klientów, deweloper proponuje szeroki wachlarz metrażowy: od kawalerek o powierzchni od 26 mkw. do czteropokojowych, przestronnych lokali o powierzchni ponad 78 mkw. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, loggię lub ogródek (na parterze). Duże okna umożliwią cieszenie się naturalnym światłem przez większość dnia, co z kolei przełoży się na oszczędność energii. 389 miejsc parkingowych w hali garażowej i na zewnątrz zaspokoi potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców. Dla dzieciaków powstanie wesoły plac zabaw.

Do przystani żeglarskiej i miejskiej pływalni można się dostać w 5 minut. Duża galeria handlowa i liczne mniejsze sklepy zaspokoją wszystkie codzienne potrzeby. W pobliżu znajdują się również przedszkole, szkoła oraz Parku Miejski im. Józefa Wybickiego, idealny na spacery i rowerowe wycieczki. Dla tych, którzy pracują w stolicy, kluczową rolę odegrają dobre połączenia komunikacyjne, bliskość dworca PKP, dróg wylotowych i lotniska Modlin. Dojazd do Warszawy zajmuje 20 minut.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton