Wydarzenia Aktualności
Apartamenty Ziętka

Apartamenty Ziętka

Ponad 1300 ha lasów. Użytek ekologiczny o pow. 130 ha. Ponad 250 zarejestrowanych samochodów elektrycznych. Pracownie ekologiczne w szkołach podstawowych, finansowane z budżetu miasta. Co to za miejscowość? Kopenhaga? Reykjavik? Zurych? Nie – to Ruda Śląska!

Po okresie industrializacji, Ruda Śląska przechodzi zieloną rewolucję. HREIT wspiera proekologiczne rozwiązania, dlatego w naszej inwestycji Apartamenty Ziętka nie mogło ich zabraknąć. Jakość powietrza aktywnie poprawiają elewacyjne farby antysmogowe. Do zdrowego dla człowieka i przyrody trybu życia nakłaniają stanowiska rowerowe przy każdym z budynków. Do rozkoszowania się naturą tuż za progiem własnego mieszkania zachęcają łąki kwietne w strefie wspólnej. Bioróżnorodność wspierają domki dla jerzyków.

Oczywiście Apartamenty Ziętka to też miejsce przyjazne mieszkańcom. To kompleks kameralnych, 3-piętrowych budynków (w I etapie powstanie ich 5), oferujących zróżnicowane metraże (od 25 do 66 mkw) i ilość pokoi (od 1 do 4). W aktualnym etapie w sprzedaży znajduje się 56 mieszkań, dla których przygotowano 56 miejsc postojowych. Uroku doda estetyczne wykończenie budynków i części wspólnych a na wysoką jakość życia wpłynie świetne położenie – 500 m od parku, 3,5 km od DTŚ, 20 minut od Gliwic czy Katowic.

Chcesz się przekonać, jak miło mieszkać w Rudzie Śląskiej? Być może dzieli Cię od tego tylko jeden mail lub rozmowa telefoniczna z naszym opiekunem.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton