Wydarzenia Aktualności
Apartamenty Parkova w Świdnicy

Apartamenty Parkova w Świdnicy

Wśród osób poszukujących mieszkania ścierają się dwie koncepcje: jedni preferują centra dużych miast, przedkładając bliskość wszelkich udogodnień na ciszę i spokój. Drudzy wolą kilka minut na dojazd do pracy, ale za to po powrocie móc wypoczywać w sprzyjających relaksowi okolicznościach. W ofercie HREIT znajdą się perfekcyjne lokalizacje dla fanów obu koncepcji. Jeśli jednak należysz do drugiej grupy i chcesz zamieszkać na Dolnym Śląsku, powinieneś wziąć pod uwagę Apartamenty Parkova w Świdnicy.

Świdnica to kameralne miasto (niecałe 22 km2 powierzchni), liczące ok. 50 tys. mieszkańców. Imponować może zarówno liczącą setki lat historią (prawa miejskie od 1267 r.!), jak i licznymi terenami zielonymi (istnieje tutaj kilkanaście parków i skwerów oraz rośnie 77 drzew – pomników przyrody). O edukację dba ponad 30 szkół, w tym 3 uczelnie wyższe, a o opiekę zdrowotną – szpital oraz kilkanaście przychodni. Dodajmy do tego rozbudowany transport publiczny, szybkie połączenie z Wrocławiem, liczne placówki kulturalne i festiwale – a otrzymamy obraz samowystarczalnego, małego miasteczka, przyjaznego mieszkańcom a nawet kuszącego turystów.

Apartamenty Parkova to 2 budynki, w których znajduje się blisko 200 mieszkań o powierzchni od 26 do 62 mkw, od 1 do 4 pokoi. Efekt kameralności uzyskano dzięki niewielkiej ilości kondygnacji – to tylko parter i 2 piętra. Każde z mieszkań na piętrach posiada ustawny balkon a te na parterze – prywatne ogródki. Komfort parkowania zapewni blisko 300 miejsc parkingowych.

Jeśli poszukujesz spokojnego i wygodnego miejsca do zamieszkania samodzielnie, z drugą połówką lub z całą rodziną, w pobliżu parków i malowniczego zalewu – to być może czas zakończyć poszukiwania i sprawdzić, które spośród mieszkań w Apartamentach Parkova stanie się Twoim nowym domem.

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton