Wydarzenia Aktualności
Apartamenty Dąbrowskiego – dobra przyszłość w Gliwicach

Apartamenty Dąbrowskiego – dobra przyszłość w Gliwicach

Dynamiczny rozwój śląskich miast nie ominął również Gliwic. Z jednej z typowych, industrialnych miejscowości, Gliwice wyrosły na potężną strefę ekonomiczną i prężny ośrodek akademicki. Za komfort życia odpowiada doskonałe zaplecze transportowe, medyczne i handlowe. Doznania z zakresu kultury i sztuki zapewniają liczne teatry, kina, kluby muzyczne i galerie sztuki. Rozrywki i emocji dostarczają obiekty sportowe i odbywające się rokrocznie festiwale. O dziedzictwie historycznym na każdym kroku przypominają dobrze utrzymane zabytki i liczne muzea. Samodzielny i rodzinny relaks lub treningi na świeżym powietrzu umożliwiają rozległe tereny zielone, w tym parki miejskie oraz kultowa palmiarnia.

Nic więc dziwnego, że to właśnie w Gliwicach realizujemy jedną z naszych kluczowych inwestycji: Apartamenty Dąbrowskiego.

W dwóch sześciokondygnacyjnych budynkach znajdą się 202 mieszkania. Rozumiejąc różnorodne zapotrzebowanie nabywców, oferujemy apartamenty od 1 do 5 pokoi, od 25 do 89 mkw. Każde mieszkanie posiadać będzie własny balkon (albo ogródek – w przypadku mieszkań na parterze). W garażu podziemnym i na powierzchni przewidziano 163 miejsca parkingowe. Piętra połączą cichobieżne windy. Dla lokalnych przedsiębiorców powstanie 6 lokali usługowych. Odpoczynek po codziennych obowiązkach umożliwi rozległy dziedziniec z placem zabaw i ławkami.

Na wzmiankę zasługuje również wybitnie korzystne położenie inwestycji. Apartamenty Dąbrowskiego zlokalizowane są w samym centrum miasta, tuż obok galerii handlowej i dworca kolejowego. Do Katowic można dojechać w zaledwie 20 minut - DTŚ, autostradą, a nawet kursującymi co chwilę szybkimi pociągami. Dotarcie na lotnisko w Pyrzowicach zajmie 40 minut.

Decyzji nie warto odwlekać – każdego dnia ilość dostępnych mieszkań spada!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton