Wydarzenia Aktualności
Apartamenty Barona wkrótce powitają mieszkańców

Apartamenty Barona wkrótce powitają mieszkańców

Głównym założeniem, jakie przyświecało nam podczas projektowania Apartamentów Barona, było zapewnienie przyszłym mieszkańcom kontaktu z naturą. To dlatego elewacje wykończone są elementami o fakturze drewna. Ten sam materiał wykorzystano w loggiach oraz na tarasach i balkonach od strony ulicy Barona w postaci dużych, zewnętrznych żaluzji. A to dopiero początek dobrych wieści!

To wyjątkowe osiedle zaprojektowane zostało na miarę potrzeb ludzi ceniących prawdziwy komfort. Na inwestycję składają się cztery kameralne, 3-kondygnacyjne budynki, otoczone zielenią. Spośród 194 mieszkań o pow. 27 do 70 mkw, każdy będzie mógł wybrać metraż i rozkład pokoi idealny dla siebie i rodziny. Mieszkańcy nie będą mieli problemów również z parkowaniem - zlokalizowane na poziomie -1 garaże podziemne zabezpieczą 293 miejsca postojowe. Każdy lokal posiada swój prywatny azyl do odpoczynku – balkon, loggię lub ogródek.

Cała infrastruktura niezbędna do wygodnego życia znajduje się w odległości do 1,5 km od inwestycji. Składają się na nią sklepy spożywcze, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracje, stacja paliw, a nawet szkoła wyższa, szpital i basen. Do centrum miasta jedzie się 10 minut.

Zobacz, jak osiedle prezentuje się na zewnątrz oraz w środku!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton