Wydarzenia Aktualności
Komfortowe mieszkania na Białołęce – inwestycja Skarbka z Gór już w przedsprzedaży!

Komfortowe mieszkania na Białołęce – inwestycja Skarbka z Gór już w przedsprzedaży!

Nasza nowa propozycja została zaprojektowana z myślą o rodzinach, parach i singlach lubiących spokojne otoczenie, ale jednocześnie pragnących wszystko mieć pod ręką. Inwestycja Skarbka z Gór wpisuje się w ideę osiedla 15-minutowego – w tym lub w krótszym czasie mieszkańcy dotrą pieszo do sklepu, szkoły, przedszkola, apteki, szpitala, przystanku autobusowego, stacji PKP i parku.

Budynek wyróżniał się będzie butikowym stylem (tylko 3 kondygnacje nadziemne), a także unikatowymi, wertykalnymi otworami okiennymi, mozaikową elewacją i stolarką w kolorze naturalnego drewna. Wnętrze jest równie stylowe i komfortowe – lokale od 1 do 4 pokoi, od 30 do 70 mkw. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub ogródek. Dla wygody mieszkańców zaplanowano 119 miejsc parkingowych oraz 5 lokali użytkowych.

Na szczególną uwagę zasługują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – obszerne windy, utwardzane pochylnie i podjazdy – to jeden z naszych sposobów na walkę z wykluczeniem społecznym.

Warszawa to wyjątkowa lokalizacja – prestiżowa, rozwojowa, gwarantująca spokojne życie albo świetny start w przyszłość. Skontaktuj się z nami i wybierz swoje mieszkanie w stolicy!

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton