Wydarzenia Aktualności
Apartamenty Rzepakowa

Apartamenty Rzepakowa

Stolica Górnego Śląska dawno przestała już być kojarzona z samym tylko przemysłem ciężkim. Katowice nadal są ważnym industrialnym ośrodkiem kraju, ale współczesnym mieszkańcom oferują znacznie więcej, niż praca na kopalni czy w hucie. W Katowicach zarejestrowanych jest ponad 54 tys. przedsiębiorstw, co stanowi ponad 10% firm z całego województwa. Znajdzie się praca dla inżyniera i dla handlowca, dla nauczyciela i dla sekretarki, dla prawnika i dla artysty. Pytanie nie brzmi zatem „Czy warto mieszkać w Katowicach?” ale raczej „W której dzielnicy szukać mieszkania?”.

Na czoło dzielnic wybitnie przyjaznych mieszkańcom z pewnością wysuwa się Brynów. Nieco na uboczu, otulony zielenią, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcji i udogodnień wielkiego miasta, Brynów kusi zarówno rodziny z dziećmi, jak i szanujących swój spokój singli.

To właśnie w Brynowie powstają Apartamenty Rzepakowa – kolejna inwestycja HREIT. W pierwszym etapie wzniesione zostaną dwa 8-kondygnacyjne budynki. W przedsprzedaży jest już budynek B, liczący 75 apartamentów. Na niejednorodne potrzeby przyszłych lokatorów odpowiada zróżnicowana oferta mieszkaniowa: od 1 do 4 pokoi, od 25 do 74 mkw. Każdy z apartamentów będzie posiadał prywatną przestrzeń do relaksu – ogródki na parterze, balkony i tarasy z pergolami na wyższych piętrach. Mieszkania na ostatnich kondygnacjach zwieńczone zostaną antresolami i tarasami. Dodajmy do tego dostatek miejsc parkingowych, 8 lokali usługowych oraz plac zabaw dla dzieci – oto wszystko, czego potrzebujemy, aby cieszyć się życiem.

Z oferty powinni skorzystać zwłaszcza wielbiciele kultury i sztuki - Katowice mają tytuł Miasta Kreatywnego UNESCO w dziedzinie muzyki, odbywają się tutaj liczne festiwale i spontaniczne happeningi muzyczne i teatralne, wernisaże i wystawy sztuki, a także duże imprezy sportowe. W centrum kwitnie życie nocne a doskonałe skomunikowanie z innymi miastami metropolii umożliwia szybkie przemieszczanie się pomiędzy nimi.

Czy to właśnie w Apartamentach Rzepakowa znajdziesz swój nowy dom?

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton